צלם חתונות - עופר מתיתיהו

צלם חתונות
עופר מתיתיהו

4 פעמים ברצף "צלם השנה" של אתר החתונות mit4mit​

"הצלם הכי מטורף שראיתי בחיים שלי. לא מפספס שום רגע. תופס כל רגע וכל פינה, אין אחד שהוא פיספס בחתונה שלי. היחס שלו כמו יחס של מלכים. יש לו לב זהב"
"תמונות מדהימות. לקחת צלם כמו עופר זה ללכת על בטוח .עופר אתה אלוף!"
"סופר מקצועי, אמין, זורם על כל דבר, הכי חשוב לו שיהיה טוב לזוג ושנצא מרוצים. אין ספק שהיינו הכי מרוצים ממנו!!!"
"עם אנרגיות מהממות לאורך כל היום!!!!!! היה לנו ממש כיף!!! מאוד מומלץ!!!"
"חוויית הצילום עם עופר הייתה מדהימה. זה פשוט היה לצאת ליום כיף"
"בזכותו הצטלמתי עם כל האנשים במקום רק להגיד שלום 🙂 תפס רגעים מרגשים והכל באיכות גבוהה ממש. תודה על הזכרונות ❤"
"יצירתי, סבלני, נעים בתקשורת, מסביר כל פרט חשוב כדי שהתמונות יצאו הכי מחמיאות"
"הכל נעשה כמו שנקבע, התוצרים (אלבום תמונות וסרט וידאו) נערכו ברמה מאד גבוהה"
"השקיע בצילומים, הדריך אותנו עם המון סבלנות (רואים את ההשקעה בתמונות הנראות כאילו נלקחו מתוך סרט)"
"אומן צילום"
שקופית קודמת
שקופית הבאה

צילומי חתונה שבאמת ישאירו לכם זיכרונות מתוקים

"החזון שלי הוא לספק עבורכם חוויה מלאה של גיוון לצד ביטחון: גם חדשנות ומקוריות, וגם מינימום התעסקות מצידכם – חשוב לי שתבואו ליהנות, אני אטפל בתיעוד של הכל."

אם אתם רוצים להיות בטוחים שיש לצלם שלכם :

ואם חשוב לכם:

הגעתם לצלם הנכון!

צלם חתונה
עופר מתיתיהו - זוכה 4 פעמים ברצף בקטגוריית "צלם השנה" של אתר החתונות mit4mit​

מה תקבלו בחבילת הצילום?

4 אלבומים שעוברים עריכה דיגיטלית (פוטושופ): 

אפליקציה עם כל התמונות מהאירוע (לפחות 2000 תמונות)

בונוס

לבחירה מבין השלושה

צילומי רחפן

הטרנד הרותח של שימוש ברחפן הופך את סרט החתונה שלכם למינימום הפקת סרטים בינלאומית. התוספת הקטנה אבל הייחודית הזו תיקח את סרט החתונה שלכם כמה רמות למעלה באמעות זוויות הצילום הייחודיות האופייניות כל כך לרחפן, ותמקם את סרט החתונה שלכם בטופ, איפה שמגיע לו להיות. הוליווד זה כאן.

מגנטים

המגנטים כאן כדי להישאר. מנסיוני, גם כשאני מצלם חתונה של זוגות שהחליטו שהם לא מביאים צלם מגנטים, אני מקבל שוב ושוב שאלות לאורך ערב החתונה האם אני צלם המגנטים. האורחים שלכם מחפשים את זה, הם רוצים את המזכרת הקטנה הזו, ואני מזמין אתכם לספק להם אותה!

צילומי זוגיות

הצילומים ביום החתונה אף פעם לא מספיקים. זה יום לחוץ וקצר גם ככה, יש שעה מסוימת להגיע בה אל האולם, ולהרבה אנשים לוקח זמן "להתניע" ולהשתחרר מול המצלמה כדי שבסופו של דבר יצאו להם תמונות עם חיוך טבעי, ולא מבט מבוהל שעדיין לא מיודד עם המצלמה.

שאלות נפוצות

במשך 20 השנים האחרונות עסקתי במציאת אזורי הצילום המיוחדים והמעניינים ביותר בארץ (לא איפה שכל החברים שלכם הצטלמו כבר, משהו אחר מזה…), כך שביום החתונה עצמו, סביב מקום ההתארגנות של הכלה או בדרך לאולם, אני אדע לקחת אתכם אל הלוקיישנים המיוחדים שלי לצילומים.

אחד היתרונות הכי גדולים ביום צילומים נפרד הוא שיש את הזמן להתרחק בו קצת מהכיוון הכללי של האולם ושל האירוע. אני מגיע עם הרעיונות שלי, ואם יש לכם עוד כיוונים ורעיונות משלכם, נמצא את ההתאמה המושלמת בינינו.

לגבי המשפחה הקרובה – ברגע ההגעה אל האולם, עוד לפני שכל האורחים מצטרפים, אני לוקח את הזמן לצילומי משפחות מאוד מסודרים כדי לוודא שהאנשים הכי קרובים יקבלו את התיעוד הראוי.


לצד זאת, כשיש אירוע עם הרבה אורחים, אני תמיד ממליץ על הוספת אנשי צוות נוספים כדי לוודא שכל האורחים שמגיעים באמת מצטלמים ומתועדים בסופו של דבר. בונסף, אם יש בקשות ספציפיות לגבי אנשים מסוימים, תמיד אפשר לדבר על כך מראש ולוודא שגם הם מצטלמים.

מכיוון שיש הרבה משתנים בכל הנוגע לצילום חתונה- החל מכמות אנשי הצוות שאני מביא איתי אל הערב שלכם וכלה בתוספות המיוחדות, פיתוח האלבומים ועריכת הוידאו, קצת קשה לי לתת הצהרה חד משמעית, ואני מזמין אתכם באהבה לפגישה בה נתאים לכם את חבילת הצילום המושלמת עבורכם.


אם הסטנדרטים שלכם חשובים לכם, ואתם לא מוכנים להתפשר על פחות מהטוב ביותר עבורכם ועבור החתונה שלכם, אני אוודא שתוכלו לשים את כל כאבי הראש לגבי צילום החתונה שלכם בצד, וארכז הכל אצלי תחת קורת גג אחת.

מעוננים לקבל פרטים נוספים?

צרו קשר ונשמח לספק מידע נוסף

אתם יכולים להפסיק לחפש צלם !

6 פעמים צלם השנה של האתר mit4mit

צרו קשר למידע נוסף וקביעת פגישה

צלם חתונה