צילומי זוגיות בחול – 5 טיפים לזוגות שחייבים לדעת

צילומי זוגיות בחו"ל

החלטתם לשדרג את תמונות החתונה שלכם ולטוס לחול ולעשות שם צילומי זוגיות בחול החלטה מעולה!!!! ריכזנו לכם 5 טיפים לזוגות שבחרו לעשות צילומי זוגיות בחול כדי להפוך את החוויה למושלמת.

בשנה האחרונה יותר ויותר זוגות בוחרים לטוס לחול ולקחת איתם צלם כדי לקבל תמונות מדהימות ומעניינות יותר הרי צלומים ביום החתונה בארץ כבר יש להם אז למה לא להוסיף עוד יום צילומי זוגיות שגם ככה רוב הזוגות לוקחים ולעשות אותם בחול. גורם נוסף שמשפיע שבשנים האחרונות מחירי הטיסה ירדו בצורה כל כך משמעותית ועם כניסת מכירי ה low-cost  אפשר למצוא טיסה ומלון במחירים מאוד אטרקטיבים.אז מה עכשיו? יש לכם 2 אופציות לקחת צלם שהיה בלוקישנים בחול יודע מסלול יודע זמני צילום או לעשות הכול לבד – בשביל האופציה השניה אתם לא צריכים את המאמר הזה אבל בשביל האופציה הראשונה שווה להמשיך לקרא

טיפ צילומים בחול ראשון – לזוגות שבחרו לעשות צילומי זוגיות בחול

בחירת מדינה – בחירת המדינה שאלה נרצה לטוס תשפיע רבות על אופי הצילומים. אם נרצה שאופי הצילומים יהיו בטבע או אם נרצה שאופי הצילומים יהיו בערים ספציפיות או במקומות חשובים או מפורסמים או אם נרצה ללכת למקום שיש לנו ערך סנטמנטלי. כל המקומות האלה צריכים להיות בתכנון של לעשות צילומי זוגיות בחול.

צילום חתונה
צילום חתונה

יום הצילומים נקבע ולכן יש לנצלו עד תום -בדרך כלל צילומים מתחילים בשלב ההכנות שבמקבלים שוכרים רכב אם הוא לא הושכר מראש. עם סיום ההתרגנויות יוצאים ליום הצילומים שבדרך כלל מסתיים בשמן השקיע או אפילו אחריה אם הלוקיישן מאפשר זאת

טיפ צילומים בחול שלישי

יום הטיסה ולוז הצילומים מאוד לחוצים כדאי לנצל את הזמן עד הסוף. לכן את ההתארגנות יש להתחיל מוקדם בבוקר ולבנות את המסלול בצורה כזאת שכל לוקיישן צילומים יהיה המשך של הלוקיישן הקודם כלומר שלא נסע ונחזור ללוקישנים ונבזבז זמן על נסיעות. כמו כן יש לקחת בחשבון חניה ונגישות למקומות צילום במיוחד בלוקיישנים הנמצאים בערים מרכזיות.

טיפ צילומים בחול רביעי.

יום צילומי זוגיות בחול היא חוויה יוצאת דופן ומאוד מהנה מומלץ לישקול לקחת עוד צלם וידאו כדי לתת תעוד נוסף לחוויה מזוויות שונות שלא נתן לקבל בתמונות.

צילום חתונה
צילום חתונה

כמובן שאם נקח צלם וידאו נוכל לקבל רחפן מה שמשדרג משמעותית את חווית הצילום.

טיפ צילומים בחול חמישי ואחרון.

צילומי זוגיות בחול יכול להיות הצלחה מטורפת או סתם טיול לחול שמתבזבז בנסיעות ובחיפושים. לכן חשבו לקחת צלם שיודע לדבר בשפה שלנו שמכיר את אופי הצילום שלנו שמכיר את המנטליות שלנו שמכיר את המקומות לצלם בהם ושעשה צילומים בחול – פשוט נסיון בצילומי זוגיות בחול הוא המפתח לצילומים מוצלחים.

אני מזמין אתכם לחוויה חד פעמית ויוצאת דופן שתשאיר לכם מזכרת לכול החיים לפרטים נוספים והתיעצות ניתן לקבל בקישור הזה

צילום חתונה
צילום חתונה

אתם יכולים להפסיק לחפש צלם !

6 פעמים צלם השנה של האתר mit4mit

צרו קשר למידע נוסף וקביעת פגישה

צלם חתונה