5 דברים שלא ידעתם על צילומי זוגיות בחו"ל

שקרים שאתם מספרים לעצמכם על צילומי זוגיות בחו"ל

כמו שקורה עם כל טרנד, גם במקרה של צילומי חתן וכלה בחו"ל, ככל שהתופעה הולכת ומתחזקת, כך גם מתחזקות הדעות לגביה לכאן ולכאן. הנה 5 שקרים שאתם מספרים לעצמכם לגבי צילומי זוגיות בחו"ל שפשוט סוגרים לכם את הדלת ליהנות מהשירות הייחודי הזה:

1. זה יקר

ככל שהחתונה הולכת ומתקרבת, אתם מתחילים להיות מודעים להוצאות ולתקציב שתיכננתם להוציא עבורה. בדיוק כמו שאתם לא רוצים להתפשר על האולם ועל איכות המנות שיגישו בחתונה

צילומי זוגיות בחו"ל

צילומי זוגיות בחו"ל

שלכם, כך אתם גם לא רוצים להתפשר על איכות של צלם אירועים שמגיע לצלם אתכם. תוספת של צילומי זוגיות בחו"ל יכולה להיות הוצאה נמוכה משמעותית ממה שחשבתם. צלם מקצוען שכבר עשה זאת, יודע בדיוק איך לוודא שתשלמו על השדרוג המשמעותי הזה הרבה פחות ממה שדמיינתם (רמז: עלות של 4 ספרות!)

2. זה דורש צוות גדול

הרבה זוגות חושבים שצילומי חתן וכלה בחול דורשים צוות הפקה שלם: צלם, עוזר צלם, אנשי איפור ושיער, וכמובן עוזר הפקה שיוודא שהכל הולך לפי התכנית (וכמובן שלכל אלה צריך לשלם גם, נכון?), אז זהו- שלא. עם צוות מצומצם, שכלול במחיר החבילה תקבלו את כל הדברים האלה, מבלי לחשוש מחור בכיס.

3. זה דורש המון תכנון/ השקעה/ מאמצים

נחזור שוב אל המקצוענות, כי גם כאן היא משחקת תפקיד משמעותי. תכנון החתונה מצריך מכם הרבה זמן ואנרגיה, שגם ככה קשה להתמודד איתם כשיש גם עבודה על הראש. שמתי לי למטרה שתבואו קודם כל ליהנות! תנו לי להוריד מכם את כל האחריות: כל התכנונים- מקומות יפים להצטלם בהם, השכרת רכב ומלון, כרטיסי טיסה, מסעדות, מזג אוויר וזמני שקיעה- הכל עלי! כל מה שאתם צריכים לעשות זה רק לבחור את היעד.

4. זה מיותר

כשעולה בפגישות שלי עם לקוחות הנושא של צילומים בחו"ל לזוגות , החתן הוא זה שלפעמים אומר שגם ככה יש צילומים בארץ ביום של החתונה, ובגלל זה, יום צילומים בחול לחתן וכלה הוא מיותר.
מה שהוא אולי לא מבין (והכלה יודעת כל החיים) הוא שחתונה זה משהו של פעם בחיים. ואולי את, שעומדת להתחתן, מתכננת כבר שנים את החתונה המושלמת שלך, והבנת כבר מזמן שאת לא רוצה צילומים כמו של כולם, באותם מקומות (מקסימים אבל צפויים) ברחבי הארץ.

צילומי זוגיות בחו"ל

צילומי זוגיות בחו"ל

הזמן המיוחד שלכם ביחד, לפני הילדים, הוא עכשיו. לא מדובר על עוד יום סידורים מלחיץ בדרך לחתונה, אלא על חוויה שהיא גם זוגית ורומנטית בחו"ל, גם מזכרת מקצועית ואיכותית לכל החיים, וגם שדרוג מטורף לצילומי החתונה שלכם.

5. אין לכם זמן לזה.

אז אם פתרנו את ענייני הלוגיסטיקה (אמרתי לכם שאני לוקח על עצמי את כל הארגונים), המאמצים, המחיר והחשיבות, כל מה שנשאר הוא לקבוע מתי אנחנו טסים יחד לעשות לכם צילומים בחו"ל . אם עכשיו עולה השאלה של מתי נעשה את זה, כי יש עבודה, וגם ככה אולי כבר לקחתם המון ימי חופש לקראת החתונה, אני רוצה להגיד לכם שמדובר בסך הכל בסופ"ש קצר. טסים- מצטלמים- חוזרים. בעבודה אפילו לא ירגישו שנעלמתם ?

צילומי זוגיות בחול הם חוויה משמעותית עבורכם ועבור הזוגיות שלכם, שתשאיר לכם מזכרת איכותית מהתקופה שהייתם רק זוג ותשדרג לכם את כל החתונה, ובלי כאבי ראש.

צילומי זוגיות בחו"ל

צילומי זוגיות בחו"ל

    להצעת מחיר אטרקטיבית
    - מלאו את הפרטים    קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני