צלם סטודיו – היתרונות והחסרונות

צילום אופנה

כבעלי עסקים שרוצים להישאר מעודכנים ולעמוד בסטנדרטים הגבוהים שמציבות לנו הרשתות החברתיות, אנחנו נדרשים, בין היתר, להשתמש בתמונות, בין אם עבור הפוסטים שלנו ברשת, ובין אם עבור הצגת המוצרים והשירותים שלנו. גם במידה ויש לנו מוצר פיזי כלשהו שאנחנו מוכרים, וגם אם אנחנו נותני שירות, תמונות מושכות את העין בעולם בו הכל זמין ומתחלף, ואנחנו חייבים לבלוט על מנת למשוך את תשומת ליבם של הלקוחות הפוטנציאליים. אין ספק ששימוש בתמונות מקצועיות ישדר שאנחנו מקצועיים, אבל האם באמת צריך צלם סטודיו בשביל זה?
היתרון הראשון בעבודה עם צלם סטודיו עבור השירותים או המוצרים שלנו הוא ייחודיות. יש מיליארדים של תמונות ברחבי הרשת, ברובן אסור להשתמש מתוך שמירה על חוק זכויות היוצרים, ובתמונות המעטות המותרות לשימוש, או שמצריכות רשיון שימוש בתשלום, כולם גם ככה משתמשים, ונראה שהכל יצא ממש מאותו מפעל. אם נשתמש בצלם סטודיו, נפיק תמונות שאף אחד אחר לא הפיק קודם, ונוכל להראות ללקוחות שלנו משהו חדשני ומיוחד שהם אף פעם לא ראו.

צלם סטודיו
צלם סטודיו

היתרון השני שנוכל להרוויח מצילום תמונות לעסק אצל צלם סטודיו הוא האפשרות לקבל התאמה מוחלטת לצרכי העסק. במקרה של מכירת מוצרים, הצגה שלהם בצורה שרלוונטית ל"אני מאמין" של העסק שלכם יכולה לייצר חוויה רגשית שונה אצל הלקוח שלכם ולגרום לו להרגיש חיבור ושיוך אליכם כמותג, וגם במידה ואתם נותנים שירות, ותרצו לצלם תמונות שמעבירות את האווירה שלכם בבית העסק, בקליניקה או אצל הלקוחות, צילום אותנטי שלכם שם יעביר מסר חזק בהרבה מצילום של דוגמן.
לצד היתרונות בפניה אל צלם סטודיו עבור העסק שלנו, קיימים גם מספר חסרונות, כאשר החסרון הגדול מכולם הוא כנראה ההשקעה הכלכלית שכרוכה בפניה אל איש מקצוע חיצוני. הרי גם ככה אנחנו עובדים עם שלל ספקים, חלקנו נדרשים גם לשלם שכירות וארנונה, אנחנו מפרסמים בגוגל או ביוטיוב, ואולי ההוצאה הזאת של צלם מקצועי מרגישה לנו קצת כבדה ומיותרת. במקרה כזה, כדאי לזכור שלהיעזר במקצוען שמבין טוב יותר מאיתנו אמנם יעלה כסף, אבל יכול לחסוך לנו שעות של כאבי ראש, וכמות של טעויות שנובעות מפוסטים עם תמונות גרועות שגורמות לנו לפספס לקוחות. בנוסף, תמיד נוכל לבקש רק חצי יום צילום, או לקבל תמונות ללא עריכה, ולעבד אותן בעצמנו.

צילום אופנה
צילום אופנה


חסרון נוסף בפניה אל צלם סטודיו לצרכי צילומים לעסק שלנו, בעיקר אם אנחנו נותני שירות, הוא העובדה שנצטרך לעמוד מול המצלמה, ועבור הרבה אנשים, מדובר במעמד לא טבעי ולא נוח. במקרה כזה, העבודה עם צלם מקצוען רק יכולה להקל עלינו את המבוכה, כיוון שכאשר הוא מתורגל בצילום מגוון של אנשים, הוא ידע מה להגיד גם לביישנים ולסגורים ביותר כדי לגרום להם להצליח להשתחרר מול המצלמה, ולהוציא מהם את התמונות הטובות והמקצועיות ביותר.
כאמור, צילום תדמית של מוצרי או שירות העסק שלנו יאפשר לנו לקבל מגוון ייחודי ומקורי של תמונות כך שלא נפגע בזכויות יוצרים, נקבל את שלל התמונות המדויק ביותר לעסק שלנו, נוכל לתאם עם הצלם כך שנקבל תנאים הוגנים לתשלום, וגם את עזרתו המקצועית בלהשתחרר מול המצלמה.
צילום סטודיו הוא חלק מהשרותים הניתנים אצל עופר מתיתיהו צלם אירועים וסטודיו

אתם יכולים להפסיק לחפש צלם !

6 פעמים צלם השנה של האתר mit4mit

צרו קשר למידע נוסף וקביעת פגישה

צלם חתונה