צילומי חתן כלה באירופה

צילום חתונה

מתחתנים? גם לכם נמאס שכל תמונות החתונה נראות אותו הדבר?

צילומי זוגיות בחול

פעמים רבות כשאני יושב עם זוגות שמגיעים אלי לסגירת חבילת צילום לחתונה , אני נתקל בבקשה שחוזרת על עצמה- צילומי חתונה בלוקיישן ייחודי. הזוגות כבר ראו את כל החברים שלהם מצטלמים באותם מקומות שחוקים, כמו למשל במתחם התחנה בתל אביב או סמטאות יפו העתיקה, והם לא רוצים להיות חלק ממפעל הייצור הזה של צלמי חתונות שעושים את הכל אותו הדבר. הפתרון שלי עבור אותם זוגות שרוצים לקחת את המזכרת מהחתונה שלהם לשלב הבא- צילומי חתונה באירופה או צילומי חתן וכלה בחו"ל

דמיינו את המבט של האורחים כשיקרינו בחתונה שלכם תמונות מחו"ל…

צילומי זוגיות בחול
צילומי זוגיות בחול

מעט לפני החתונה, אנחנו נוסעים יחד לאירופה, אתם מתלבשים ומתארגנים ממש כמו לחתונה עצמה (איפור ושיער מקצועיים- עלי), ובמשך יום שלם אנחנו מפיקים יחד את המזכרת המיוחדת והמרגשת מהחתונה שלכם.

והתוצאה- תמונות מקצועיות ויחודיות בנופים מרהיבים שפשוט אין בארץ, לצד חוויה זוגית רומנטית ומיוחדת באירופה, שיהפכו להיות המזכרת המושלמת שתישאר איתכם לכל החיים, גם באלבומים וגם בלב.

מה כולל צילומי זוגיות בחול החבילה המושלמת:

יום צילומים שלם באירופה, שמתחיל באיפור ותסרוקת מקצועיים (וכולל מאפרת צמודה לתיקונים למשך כל היום), וממשיך אל מספר אתרי צילום מגוונים בהתאם ליעד הנסיעה שלנו, כגון עיר אירופאית עתיקה, יער, אגם, מפל, ים, הרים או שדות פתוחים.

יום הצילום כולל צילומי וידאו שייערכו לקליפ (שתוכלו גם להקרין בחתונה עצמה) וצילומי תמונות, שתקבלו בדיסק באיכות הדפסה, כך שתוכלו לשלב אותן גם באלבום החתונה וגם להגדיל ולתלות בבית.

למי צילומי חתן כלה באירופה לא מתאימים:

צילומי זוגיות בחו"ל
צילומי זוגיות בחו"ל
  • לזוגות שמקוריות ויצירתיות לא מעניינים אותם
  • לזוגות שרוצים לקבל את אותן התמונות כמו של כולם
  • לזוגות שרוצים להתחיל את החיים המשותפים שלהם בלחסוך על עצמם
  • לזוגות שמוכנים לבחור בצלם מתחיל או חובבן רק כדי לחסוך כמה שקלים (ואחר כך לשלם ביוקר על ההבדל…)
  • לזוגות שמוכנים להתפשר על התמונות מהיום החשוב בחייהם
  • לזוגות שהזיכרון מהחתונה לא חשוב להם

אם צילום החתונה שלכם לא היה מעניין אתכם, לא הייתם קוראים עד לכאן. אם כבר הבנתם שצלם שעובד במקצועיות בלתי מתפשרת עד הפרטים הכי קטנים הוא איש המקצוע הנכון עבורכם, תנו לי לקחת אתכם ביחד אל מקומות מיוחדים, רומנטיים וקסומים, שיצרו לכם זכרונות לא רגילים מהחתונה שלכם, מהיום החשוב בחייכם.

אתם מוזמנים לקרא 5 טיפים לזוגות שבחרו לעשות צילומי זוגיות בחול ולשמוע דעות וחוויות מזוגות שגם טסו לצילומים בחו"ל.

צילומי זוגיות בחול
צילומי זוגיות בחול

אתם יכולים להפסיק לחפש צלם !

6 פעמים צלם השנה של האתר mit4mit

צרו קשר למידע נוסף וקביעת פגישה

צלם חתונה