כמה באמת עולה צלם לחתונה?

צלם חתונות

אחרי שסוגרים תאריך לחתונה וסוגרים מקום להתחתן בו מגיע שלב חיפוש צלם לחתונה. אז כמה באמת עולה צלם לחתונה?

אז לפני שמדברים על מחיר צריך להבין ממה מורכבת חבילת הצילום וכמה כל דבר יכול לעלות לנו ואז נדע כמה באמת עולה צלם לחתונה?

נסיון מקצועיות ונסיון

ותק ונסיון הם גורם מאוד חשוב בבחירת צלם ולכן צריך לשם לב לנקודה מאוד חשוב – לפני כעשור התחיל העידן הדיגיטלי בצילום, עד אותה התקופה כולם צילמו בפיילים ולפני כעשור נכנס שינוי מאוד גדול והפך את עולם הצילום. כל הגישות השתנו כל הטכנולוגיה השתנתה ואיתה השתנו היכולות. חלק מהצלמים התעדכנו ולמדו את השינוים וחלק מהצלמים התעדכנו ומשתמשים בכל האמצעים והחידושים שקרו וקורים בשנים האחרונות. לכן ותק בצילום חשוב אבל במידה מסויימת צלמים מאוד ותיקים נשארו מקובעים עם השיטות המיושנות וצלמים חדשים ש"נולדו" למציאות החדשה לא מכירים את ההסטריה ולא יודעים מה היה ומה אפשר לעשות "כמו פעם". בשורה תחתונה צלם צריך להיות עם ותק ונסיון במינון הנכון שיוכל להנציח את כל הרגעים המיוחדים של החתונה שלכם. כול זה משפיע על עלות צלם לחתונה.

צלם חתונות
צילום חתונה

צוות צילום חתונה

בסגירת צילום לחתונה סוגרים צלם אירועים שמכיל מתוכו מספר אנשי צוות שמאוד תלוים בכמות האורחים – יש בדרך כלל 2 צלמי סטילס (צלמי תמונות) צלם וידאו אחד ולעיתים שני צלמים ואף יותר יש עורך וידאו יש גרפיקאית שמעצבת את האלבומי החתונה יש עלויות הדפסת האלבומים לא מעט נשים מטפלים בצילום החתונה כדי לצור לכם יחד את הזיכרונות מהחתונה. צלם חתונה מקצועי ידאג שהצוות יהיה הכי טוב עם הציוד הכי טוב ועם ההדפסות הכי טובות. אז כל זה יגרום לעולה צלם לחתונה.

חשוב לזכור חתונה זה יום אחד שלא יחזור מה שלא יצולם לא יהיה סבתא שלא צלמה לא ישאר ממנה מזכרת מיום החתונה.

צלם זול לא יגיד לגם שאין לו את הציוד הכי טוב שקיים בתחום.

צלם זול לא יגיד לכם שעורך הוידאו הוא עורך מתחיל או עורך חובבן שבעצם הוא בכלל צלם ועל הדרך עושה קליפים ושתוכנת העריכה של לא מעודכנת בפורמטים החדשים בצילום.

צלם זול לא יגיד לכם שבית הדפוס שהוא עובד איתו הוא הכי זול בשוק כי ההדפסה שלו לא מקורית עבודות הגימור לא מדיוקות והאלבום ללא אחריות אמיתית.

כל הצלמים טובים אבל פה נמדדת האיכות של צלם טוב לצלם מעולה כל הפרטים נמצאים בדברים הקטנים.

מחיר זול אומר התפשרות בציוד צילום, התפשרות בצוות עם נסיון, התפשרות באיכות ההדפסות! – לכן כמה עולה צלם לחתונה? מיד נדע.

צילום חתונה
צלם חתונות

עיבוד תמונות

תמונה שצולמה במצלמה דיגיטלית יכולה להראות טוב במחשב או בהדפסה. מה שלא כולם יודעים שאת התמונה נתן לשפר משמעותית ע"י צילום נכון ועיבוד תמונה במחשב. עיבוד תמונה יכלול טיפול בצבעי התמונה ישור תמונה תיקוני אור ושיפור הצפעוניות של התמונה. ישנם לא מעט צלמים שחוסכים בזמן (זמן = כסף) ולא עושים את האקסטרה שרות של שיפור התמנות הרי בסופו של דבר התמונות חשובות לזוג שהתחתן אך גם השם של הצלם חשוב ולכן אצלנו תקבלו תמונות לאחר עיבוד וטיפול של כל התמונות.

צילום אירועים
צלם חתונות

צילום וידאו

הנה סוד שאף צלם לא יספר לכם – כמה כרטיסים מצלמת המצלמה שלו – יש לא מעט צלמים לצערי אפשר לומר שרוב הצלמים בארץ מצלמים על כרטיס זכרון אחד, במיוחד צלמי וידאו. צילום בכרטיס אחד מסכן מאוד את צילום החתונה שלכם ואם הכרטיס ידפק לא יהיה גיבוי ולא יהיה נתן לשחזר את סרט החתונה. גם פה צלם זול לא יספר לכם איזה מצלמה יש לו ואם היא מסוגלת לצלם על שני כרטיסים.

טוב אז מה השורה התחתונה – כמה עולה צלם לחתונה?

חבילת צילום שכוללת 2 צלמי סטילס צלם וידאו כלל קליפ הייליט סרט ארוך וסרט ארוך סביבות 9500-12500 ש"ח.צוות מיומן שווה הרבה יותר מהעלויות האלה. מדובר בשנים שלי נסיון שנים של צילום שכול מטרתו לצלם לכם את החתונה.

צילומי טראש דה דראס בארץ יכולים לעלות בין 1000-3000 שח תלוי מה רוצים ואיפה הצילומים.

צילומי זוגיות בחול יכולים לעלות החל מ 7,000 שח וזה כולל הכול: טיסות, מלון, רכב, איפור ושיער.

הפקת סט אלבומים דיגטלים כולל עיבודים מיוחדים יכול לעלות סדר גודל של 1500-2500 ש"ח.

כול המחירים הם הממוצעים בשוק ומאוד תלוים בלא מעט גורמים חצוניים שמשפיעים על המחיר.

עכשיו אני בטוח שאתם מבינים את כל התמונה בצילום אירועים ושיש הסבר למה צלם חתונה זול גם נראה אחר כך זול

אתם יכולים להפסיק לחפש צלם !

6 פעמים צלם השנה של האתר mit4mit

צרו קשר למידע נוסף וקביעת פגישה

צלם חתונה