הכלה הסקסית – צילום אירועים בדרך קצת שונה

צלם אירועים

תמונות וסרטון מתוך הפקת הכלה הסקסית.

כולם מכירים את צילומי החתונות הרגילים שכולם עושים אני רציתי לעשות משהו שונה שיקח את צילומי החתונה שלב אחד קדימה והתחלתי לחפש מה אפשר לעשות שעדיין לא נעשה. ואז חשבתי יום הצילומים נגמר בשעה אחת שתיים בלילה אבל מה קורה אחרי? פה נכנס הדמיון שלי ולקחת את הרעיון ופתחתי אותו לצילום הפקה שנקראת הכלה הסקסית. יחד עם העזרה של בן רביבו שהיה אחראי על האיפור שיער וכפיר כהן שהיא אחראי על הסטיילינג. ערן פז צילם . ואני עופר מתיתיהו צילום סטילס ועריכת וידאו.

האינסטגרם שלי

קליפ ראשון מהסידרה – קליפ טיזר

Sexy bride Wedding video clip

בסדרת תמונות מתוך צילומי הפקת הכלה הסקסית אפשר לראות קצת מהאווירה מהרגשות ומכל ההתרחשויות שקורות אחרי החתונה. את הצילומים הנציחו זוג דוגמנים שלא הכיר לפני והיה לא קל לגרום לאינטימיות בין זוג אנשים שלא מכירים אחד את השני אבל עם הרבה מקצועיות מצד הדוגמנים והצלם היה אפשר להגיע לרמה כל כך גבוהה מההפקה הזאת

תחילת הצילומים צלמנו בלוקיישן בפלורנטין קצת דרמה עם עשן ומשחקי תאורה שונים. וזה המשיך לצילומים בבית מלון עם עיצוב ראטרו בת"א המלון נתן המון אווירה של פעם שנות ה 70 המאוחרות תחילת שנות ה80. תחילת הצילומים צלמנו במספר מקומות במלון חלק מהמקומות היו במסדרו במדרגות ובחלק האחרון בחד החדרים המפוארים של המלון.

כל ההפקה לוותה בהמון תמונות ואוירה סקסית המון מגע והמון עבודת תאורה ליצירת דרמטיות ואווירה קצת שונה. ההפקה נראה כמעט הפוך מצילומי חתן כלה רגילים. כל דבר שהוא לבן ביום החתונה נראה שחור כל בגד יפה ומפואר נראה מלוכלך וקצת קרוע. גם הלוקיישנים שנבחרו הפוכים מחתן וכלה  אם חתן כלה מצלמים נקי ולבן פה הצילומים אפלוליים עם הרבה רמזים .

לסיכום. הפקה שהצליחה עם המון נסיון והמון עזרה מכל חברי הצוות שעזרו וסיעו להרים הפקה בסדר גודל כזה. התוצאות אפשר לראות בקליפ טיזר ובתמונות .

אפשר לראות גם בדף הפייסבוק שלי – אתם מוזמנים להכנס ולעשות לייק

אתם יכולים להפסיק לחפש צלם !

6 פעמים צלם השנה של האתר mit4mit

צרו קשר למידע נוסף וקביעת פגישה

צלם חתונה