אירועים עסקיים

6 טיפים חיוניים לצילום אירועים וכנסים עסקיים

צילום אירועים עסקיים הוא שיעור בפני עצמו על צילום, ארוע אחד יכול להיות מעניין ומאתגר ויום אחר יכול להיות ארוע שרק מחכים שיקרה בו משהובשני המקרים, אתה צריך לעשות את העבודה הכי טוב שאתה יכול כדי לחזור עם הצילום הטוב ביותר האפשרי מהיום. אתה צריך להיות מוכן לתאורה הגרועה ביותר, לאנשים מביכים ולנאומים שיגרמו אפילו לאנשי המקצוע העסקיים הממוקדים ביותר להנהן בכיסא שלהם.

הנה כמה טיפים שאפשרו לי להיות מוכן תמיד.

1. לפני העבודה/להיות מקצועי
ככל שתהיו מוכנים יותר לפני תחילת העבודה, כך היום יעבור חלק יותר, וזה מתחיל בתקשורת.

ספק ללקוח שלך תגובות מהירות כדי לוודא שאתה הכי מקצוען שאפשר ויודע מה אתה צריך לעשות. ודאו שאתם מבינים את כל פרטי האירוע ומה יידרש מכם והסבירו את כל מה שתספקו ללקוח. ככל שהתקשורת בצילום אירועים עסקיים תהיה טובה יותר, כך יתרחשו פחות הפתעות במהלך היום.

הקפידו תמיד להביא ציוד גיבוי לכל מה שחיוני ליום. הביאו מצלמה נוספת, עדשה, יחידת פלאש, סוללות ועוד כרטיסי CF ממה שאתם צריכים. ככל שתהיו מוכנים יותר, כך פחות ישתבש.

  1. לגרום לאנשים להרגיש בנוח
    התפקיד שלך כצלם הוא ללכוד אנשים שנראים שמחים ונוחים. הצעד הראשון לעשות זאת הוא לגרום לעצמך להיראות נוח. ככל שתראה נוח ונעים יותר, כך אנשים ירגישו יותר רגועים סביבך, אז תזכיר לעצמך לשמור על חיוך על הפנים.

שמצלמים קבוצות של אנשים, אני תמיד אקח את זה בחשבון ואשנה את ההגדרות בהתאם לסביבה שאני מצלם.

דבר נוסף, אני משתמש בפלאש או בסדרת פלאשים. זה יאפשר לנושאים שלי לבלוט מהרקע ולתת להם מקור אור נעים ומחמיא הרבה יותר מהאורות האופייניים לאולם נשפים. עבור מצגות, אני מתרחק משימוש בפלאש ובמקום זאת נצמד ל-ISO גבוה כדי לא לעצבן חדר מלא באנשים שמנסים להתרכז.

לצילום אירועי קוקטיילים פנימיים וכדומה, אני כמעט תמיד משתמש בפלאש.

  1. איזן את אור החדר עם הפלאש שלך
    בכל פעם שאני צריך להשתמש בפלאש, אכוון תחילה את המצלמה שלי לחשוף את החדר בצורה נכונה ללא הפלאש. לדעתי, צילומי האירועים הטובים ביותר מציגים את החדר ואת התאורה הטבעית של הסביבה תוך תאורה מלאכותית של הנושאים שלכם, כך שהם נראים טוב ככל האפשר.
  2. צפו וחכו לרגע הנכון
    ציפייה היא המפתח לצילום אירועים טובים. אם אתה מסתובב כל הזמן, זה כל כך קשה גם לשים לב וגם להיות בעמדה הנכונה כדי לתפוס את הרגעים המהירים והמדהימים האלה. במקום זאת, מצא מיקום עם נקודת תצפית טובה על אנשים נהנים וחכה לרגע הנכון שיתרחש. כשזה יקרה, אתה תהיה במצב ומוכן עם המצלמה שלך כדי ללכוד את זה.
  1. ערוך את התמונות ביעילות

חזרה מאירוע עם 600-1000 תמונות (או יותר) יכולה להיות חוויה מרתיעה, במיוחד עבור אלה שחדשים יותר בצילום אירועים עסקיים. יש צורך בזרימת עבודה יעילה במצבים אלה.

אני משתדל להקפיד על זמן אספקה ​​של שבוע לכל היותר. זה יכול להיות קשה, אבל זה מהווה משיכה גדולה לעסקים בעולם המדיה החברתית המהירה הזו. לעתים קרובות, אפילו אשלח קטע קטן מהתמונות הטובות ביותר למחרת.

אבל איך עושים זאת ביעילות?

אני אערוך וחתוך את כול התמונות. תוך נצל את היתרונות המשמעותיים של פונקציות העריכה של Lightroom ואספק את החומר ברמה הגבוהה ביותר

אתם יכולים להפסיק לחפש צלם !

6 פעמים צלם השנה של האתר mit4mit

צרו קשר למידע נוסף וקביעת פגישה

צלם חתונה